ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ на кафедрі публічного управління та адміністрування

13:10, 29-06-2022

28 червня 2022 року кафедра публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій провела ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, до якого долучилися потенційні студенти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

На зустрічі абітурієнти мали можливість зустрітися та поспілкуватися з викладачами кафедри – провідними фахівцями у галузі державного управління та детально дізнатися про спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування».

Найбільше майбутніх студентів цікавили особливості навчання на кафедрі та інноваційний зміст навчання, розроблений у Державному університеті телекомунікацій, який не має аналогів серед вітчизняних вишів. Адже саме в нашому університеті розроблено інноваційну освітню програму, за якою перевага надається практичній складовій навчання вже з першого курсу; досконало вивчається іноземна мова (що є надзвичайно важливим для сучасних фахівців), можна отримати фахові сертифікати для гарантованого працевлаштування та пройти практику чи стажування у найкращих столичних установах.

Крім цього абітурієнтів цікавили питання навчання в університеті на військовій кафедрі, перспективи працевлаштування на сучасному ринку праці та звичайні буденні питання цікавого студентського життя, яке може гарантувати Державний університет телекомунікацій, як лідер освіти в Україні!

Викладачі кафедри

сподіваються на подальшу плідну співпрацю з абітурієнтами

та чекають їх у статусі студентів

у стінах Державного університету телекомунікацій!