Вітаємо із захистом випускних робіт бакалаврів та магістрів з системного аналізу

14:14, 29-06-2022

9-10, 14-16 червня 2022 року на кафедрі Системного аналізу працювала Державна екзаменаційна комісія із захисту бакалаврських та магістерських робіт.

Комісія високо оцінила підготовку бакалаврів та магістрів з системного аналізу та актуальну тематику випускних робіт.

Разом із якісними знаннями випускники довели свою обізнаність у різних сферах інформаційних технологій.

Цікаві доповіді переростали у аргументовані дискусії і кожен студент довів, що має честь отримати диплом Державного університету телекомунікацій.

Результати роботи ДЕК показали, що науково-педагогічний склад кафедри Системного аналізу готує висококваліфікованих спеціалістів з системного аналізу, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками у зазначеній сфері.

Колектив кафедри Системного аналізу вітає із успішним захистом випускників і дякує за плідну працю та наполегливість.

Бажаємо нових звершень і досягнень!