Випуск 2022. Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

16:15, 30-06-2022

Шановні випускники Державного університету телекомунікацій! Щиро вітаємо вас із закінченням навчання! Сьогодні ви отримали дипломи, а це свідоцтво того, що  ви з гідністю пройшли нелегкий, але прекрасний шлях у пошуках знання та надбання професії. І це результат нашої спільної плідної праці.  Університет надав вам можливість:

• Навчання на потужній матеріально-технічній базі, завдяки чому ви отримали практичні знання та вміння;
  • Отримання сертифікатів міжнародного зразка від компаній-партнерів, що зробило вас конкуренто-спроможними на ринку праці і можливо вже допомогло отримати омріяну посаду в престижній компанії;
  • Опанування сучасних і перспективних технологій, яких навчали вас викладачі та носії практичних знань, представники компаній – це крок у цифровий простір для розбудови нашої держави!

І вже сьогодні ви стоїте на роздоріжжі багатьох шляхів, але кожного чекає саме його шлях у життя! Одні з вас знайдуть себе в ІТ-сфері, інші обійматимуть керівні посади, у когось буде стрімкий кар’єрний зріст, а дехто ще буде в пошуках саме свого напрямку. Але знання, отримані вами в університеті, назавжди залишаться вашим цінним інтелектуальним капіталом.

Пам’ятайте свою альма-матер, адже університет виконав свою поставлену місію: привів вас до вершин професійної досконалості та успіху.

Бажаю вам вдалого кар’єрного старту, безліч радісних подій, добробуту і процвітання, нехай впевненість у собі стане запорукою Вашого успіху.

Ви найкращі студенти-випускники Державного університету телекомунікацій! Повертайтесь до нас у якості роботодавців вже відомими керівниками компаній!

Ви дорослі, красиві, натхненні,
Кращі з кращих на цілій землі.
Не тримайте синицю у жмені,
Хай вас кличуть удаль журавлі.

Вітаємо вас!