Дорогі бакалаври та магістри кафедри МВТ!

14:51, 01-07-2022

Від імені всього педагогічного колективу ми вітаємо вас з отриманням дипломів, заради яких ви плідно працювали протягом останніх років. Сьогодні перед вами відкриваються нові життєві обрії. Хай вони будуть зрозумілими, і диплом випускника Державного університету телекомунікацій залишається для вас не просто документом про вищу освіту, а й надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості та знаком приналежності до багатотисячної сім'ї ДУТ.

Магістрам  ми  бажаємо блискучих перспектив в  трудовій діяльності, а бакалаврів з нетерпінням чекаємо в магістратурі для здобуття знань, необхідних для подальшого кар’єрного зростання за спеціальністю «Телекомунікації та радіотехніка».

Ми бажаємо вам впевнено та рішуче крокувати до нових звершень, легко долати всі перешкоди на шляху до мети та стати успішними фахівцями, які будуватимуть нову, процвітаючу, європейську Україну!