Випуск 2022 студентів кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки

21:44, 01-07-2022

День випуску є кульмінацією всього часу, енергії та праці, які випускники вклали в здобуття кваліфікації, і це дає чудовий шанс відзначити все, чого досягли студенти. Без цього закінчення отримані кваліфікації не матимуть того великого визначального моменту, який запам’ятається на довгі роки. Ви можете здати своє останнє завдання або відкласти ручку після того, як закінчите свій останній іспит, але це не викликає того самого хвилювання.

30 червня 2022 року в Державному університеті телекомунікацій відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам. Розділили хвилюючий і водночас радісний момент разом із випускниками Університету: адміністрація, викладачі, батьки та друзі винуватців свята.

Випускників привітали:

• Ректор Університету, доктор технiчних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України - Толубко Володимир Борисович
  • Директор Навчально-наукового інституту Захисту інформації, доктор технічних наук, професор - Савченко Віталій Анатолійович
  • Завідувач кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем, доктор технічних наук, професор - Сторчак Каміла Павлівна

Зі словами вдячності студенти звернулись до кураторів, викладачів та адміністрації Державного університету телекомунікацій. Особливим моментом стала пісня  - “Ми бажаєм Вам добра!” від групи випускників, серед яких була студентка групи БСД-42 - Шулімова Дар’я.

Церемонія вручення дипломів знаменувала собою кульмінацію всієї наполегливої праці студентів і було особливо радісно спостерігати вручення дипломів з відзнакою найкращим випускникам. Серед них студентки Кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки: Шулімова Дар’я та Яценко Ілона.

Радісні посмішки та веселі привітання були доповнені урочистим перельотом білих хвилястих голубів - символ миру та щастя.

Закінчення Університету – знакова подія у житті кожного студента. Ця церемонія є святкуванням усіх досягнень наших випускників, незабутнім днем для студентів та їх родини.

Нашим чудовим випускникам бажаємо впевнено прямувати до своєї мрії. Живіть тим життям, яке ви уявляли, продовжуйте наполегливо працювати і досягати нових успіхів.

Ми надзвичайно пишаємось вами!

Бажаємо успішної подорожі!