Не зупиняйтеся на досягнутому: привітання з нагоди вручення дипломів випускникам кафедри публічного управління та адміністрування

12:00, 02-07-2022

Вручення дипломів – це завжди визначна подія, адже випуск – це урочисте визнання результатів тривалої співпраці викладачів та студентів. 30 червня 2022 року в Державному університеті телекомунікацій відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів бакалаврам. Серед кращих випускників університету – вже дипломовані фахівці за спеціальністю 281  «Публічне управління та адміністрування».

З вітальною промовою до випускників звернувся ректор університету – доктор технiчних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України Володимир Борисович Толубко, який сердечно привітав їх із закінченням навчання у виші та зазначив, що для бакалаврів – це лише перша сходинка у становленні їх як висококваліфікованих фахівців; також ректор висловив впевненість у наявності конкурентних переваг у випускників Державного університету телекомунікацій завдяки інноваційному змісту навчання, запровадженому у вузі.

Напутнє слово випускникам висловила і завідувач випускової кафедри – кандидат філософських наук, доцент Світлана Михайлівна Петькун. Зокрема, завідувачка відзначила високу кваліфікацію та активну життєву позицію наших випускників та побажала винуватцям свята впевненості в своїх силах, витримки й наполегливості у досягненні поставленої мети.

Викладачі кафедри публічного управління та адміністрування пишаються своїми випускниками і бажають їм успіхів в обраній професії, здійснення найзаповітніших мрій, реалізації всіх життєвих планів!

Щиро вітаємо вас, шановні випускники, з отриманням дипломів!

Не зупиняйтеся на досягнутому!