Вітаємо студентів – маркетологів з отриманням сертифікатів Веб-студії «UpWay»

10:38, 03-07-2022

Отримання сертифікатів від компанії-партнера кафедри надає студенту право на отримання першого високооплачуваного робочого місця, бо кожен роботодавець знає, що сертифіковані співробітники можуть працювати ефективніше. За статистикою, у середньому, сертифіковані співробітники заробляють на 15 відсотків більше, ніж співробітники без сертифікатів.

Навчаючись за спеціальністю «Маркетинг» в Державному університеті телекомунікацій майбутні маркетологи мають унікальну можливість розширити свої знання та отримати сертифікати за успішне проходження курсів, що дає додаткові переваги в швидко змінюваному світі маркетингових технологій.

Так, разом з дипломами, наші найкращі студенти – випускники отримали сертифікати від Веб-студії «UpWay».

Кафедра маркетингу щиро вітає студентів групи МРД – 41 з отриманням сертифікатів і бажає не зупинятися на досягнутому та підкорювати нові вершини!

Фотографії