Відкрийте для себе затребувані професії в області Штучного інтелекту

10:21, 05-07-2022

Ви бажаєте розробляти комп'ютерні програми для віртуальних асистентів, роботів, сервісів, що використовуються як щоденні помічники, навчати машини, конструювати автономні транспортні засоби, придатні для дорожнього руху тощо?

Все це можливо виконувати з використанням технологій штучного інтелекту!

Перелік професій в області штучного інтелекту, які затребувані в Україні та світі:

• Data Scientist – це фахівець, який займається пошуком закономірностей у великих масивах даних, аналізує та зберігає їх.
  • Data Engineer – фахівець із завантаження, зберігання та первинного оброблення даних.
  • DevOps - фахівець із настроювання інфраструктури.
  • Machine Learning Researcher – фахівець, який досліджуватиме і створюватиме нові ефективні методи машинного навчання.
  • Software Developer – фахівець, який може запрограмувати та інтегрувати математичні моделі у програмний продукт.
  • Natural Language Processing – фахівець із розроблення програм для оброблення природної мови.
  • Крім перерахованих професій, намічається потреба і в інших фахівцях штучного інтелекту, а саме:
  • Копірайтери - фахівці, які пишуть діалоги для чат-ботів.
  • Аналітики та консультанти зі стратегії штучного інтелекту – надають стратегічні рекомендації роботодавцям, які використовують або створюють технології штучного інтелекту.
  • UX-дизайнери - створюють привабливі та прості у використанні інтерфейси продуктів штучного інтелекту.

Хотілося б також зазначити, що у грудні минулого року Кабінет Міністрів України затвердив концепцію розвитку штучного інтелекту до 2030 року, розроблену Міністерством та комітетом цифрової трансформації, що охоплює 9 ключових пріоритетних галузей, у які насамперед планують впроваджувати технології штучного інтелекту – освіта, наука, ринок праці, економіка, правосуддя, оборона та ін.

На впровадження штучного інтелекту в перелічені галузі, у тому числі і найважливіші державні сектори, передбачається залучити мільярдні інвестиції та інтегрувати інноваційні технології.

Все перераховане вище робить роль спеціаліста в галузі штучного інтелекту неймовірно перспективною та необхідною.

Компетентності та знання за вказаними напрямками Ви можете отримати під час проходження навчання на кафедрі Штучного інтелекту Державного університету телекомунікацій – провідного навчального закладу України в галузі інформаційних технологій!

Запрошуємо випускників шкіл, технікумів, коледжів здобути якісну освіту обравши спеціальність майбутнього - Штучний інтелект!

З питань, які Вас цікавлять, звертайтесь за консультацією
до завідувача кафедри Штучного інтелекту
д.т.н., доцент Зінченко Ольга Валеріївна