Колектив кафедри УІКБ вітає студентів університету із випуском ДУТ-2022!

11:08, 05-07-2022

30.06.22 року в Державному університеті телекомунікацій відбувся урочистий випуск студентів - бакалаврів денної (УБД-41), заочної (УБЗМ-51) та магістрів заочної (УБЗМ-71) - форм навчання за спеціальністю "125 Кібербезпека", спеціалізації "Управління інформаційної та кібернетичною безпекою".

В результаті впровадження інноваційного змісту навчання в навчальний процес спеціальності кафедри "Управління інформаційною  та кібернетичною безпекою" (УІКБ) і завдяки зусиллям викладацького складу кафедри випускники успішно оволоділи теоретичними знаннями та практичними навичками і вміннями, що забезпечили підготовку їх як конкурентоспроможних фахівців і які повною мірою відповідатимуть потребам сучасного ринку праці.

Висловлюємо впевненість, що наші випускники гідно займуть у державних та комерційних організаціях України робочі місця фахівців, які володіють передовими знаннями, методиками та практичними навичками виконання робіт у галузі управління інформаційною та кібернетичною безпекою.

Викладацький склад кафедри

«Управління інформаційною та кібернетичною безпекою»

вітає випускників зі святом -

Випуском студентів Державного Університету Телекомунікацій

2022 року

та бажає найкращих результатів у виконанні своїх планів та щастя у світі обраної Вами професії, у застосуванні та поглибленні набутих знань – у подальшій життєвій діяльності!

З повагою колектив кафедри.