Кафедра документознавства та інформаційної діяльності вітає випускників із врученням дипломів освітнього ступеня «БАКАЛАВР»

10:48, 06-07-2022

Усе має свій початок і логічне завершення. 2018 року кафедра документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій гостинно зустріла першокурсників, що вступили на навчання за освітніми програмами «Документознавство та інформаційна діяльність», «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю». Такими Ви були:

30 червня 2022 року. Ви вже випускники. Отримали дипломи:

Що далі? Новий цікавий етап життя: реалізація себе в професійній сфері, особистий саморозвиток, набуття досвіду.

Колектив кафедри документознавства та інформаційної діяльності вітає здобувачів вищої освіти з врученням дипломів!

Запрошуємо випускників на навчання за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю». Тільки цього року вступ без сертифікату про рівень знання англійської мови!

• Для вступу на навчання за кошти державного замовлення (бюджет) треба скласти іспит з фаху в університеті та написати мотиваційного листа.
  • Для вступу на навчання за кошти фізичних чи юридичних осіб (контракт) треба подати мотиваційний лист.

Фотографії