Онлайн-зустріч із батьками першокурсників на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності

18:12, 10-07-2022

Закінчився 2021-2022 навчальний рік. Для першокурсників цей період традиційно найскладніший: знайомство з викладачами, нові друзі, відмінна від шкільної система оцінювання, для частини адаптація до умов проживання в гуртожитку, ритму життя в мегаполісі.

На кафедрі документознавства та інформаційної діяльності гарно працює інститут кураторства: кожна академічна група має свого керівника, а завкафедри виконує обов’язки старшого куратора. Наставник групи контролює процес навчання вихованців, відвідує раз на тиждень гуртожиток для перевірки санітарного стану, саме до нього звертаються студенти та їх рідні для вирішення поточних питань.

Для тіснішої комунікації завкафедри Тетяна Сидоренко та куратор групи першокурсників Наталія Перевертень організували з батьками та родичами здобувачів вищої освіти онлайн-зустріч через освітню платформу ZOOM.

Питання, які обговорювали:

• успішність студентів протягом перших двох семестрів навчання;
  • чи почнеться навчання з 15 серпня 2022року;
  • якщо студенти не повернуться до України до осені 2022року, чи можливе дистанційне навчання;
  • як отримати копії документів, які необхідні студентам, що тимчасово проживають за кордоном;
  • чому на 10% збільшилася вартість навчання;
  • як буде відбуватися поселення в гуртожиток.

Дякуємо всім батькам та родичам, що змогли взяти участь в обговоренні, за конструктивні поради, пропозиції. Бажаємо всім вихованцям оздоровитися під час літніх канікул і з позитивними емоціями почати новий навчальний рік!