Спеціальність «Економіка» – ваша стійкість у цифровому майбутньому

16:17, 22-07-2022

Тиждень залишився до початку вступної кампанії-2022. Університети готуються зустріти своїх абітурієнтів і хвилюються не менше за вступників. У цьому році особливий вступ, особливі сподівання і надії… І розуміння того, що вибір майбутньої спеціальності і місця навчання  - як ніколи важливий!

Шановні абітурієнти! Запрошуємо Вас отримати найцікавішу освіту за бакалаврською програмою «Економіка підприємств ІТ-бізнесу». Збереження ефективної економіки є зараз  ключовим завданням для України. Підтримка високих темпів цифрового розвитку країни теж актуальна, як ніколи. Отже, потреба у фахівцях, які впевнено розпочнуть економічне відновлення і забезпечать економічну безпеку  буде величезною!

Високопрофесійний економіст потрібен сьогодні кожному  підприємству та державній установі. Саме фахівець, який вірно прогнозує ситуацію і допомагає вийти з кризи, стає незамінним і високооплачуваним. Якщо Ви відчуваєте у себе поєднання аналітичних та творчих здібностей, товаришуєте з новими технологіями - наша бакалаврська програма з економіки саме для Вас!

Головною метою програми є навчити Вас керувати найбільш прибутковими та динамічними видами бізнесу, а саме ІТ-бізнесом, електронною торгівлею, інтернетом грошей та медіа-бізнесом.  Ми навчимо Вас кращим практикам бізнес-аналізу і планування; ви дізнаєтесь найсучасніші підходи до управління персоналом і зможете згуртувати біля себе найкращі колективи; ви оволодієте неперевершеними інструментами цифрової економіки і зможете оцифрувати будь-який бізнес; ви досконало розберетесь у міжнародній економіці і знайдете саме ту нішу, яка зробить Вас лідером серед конкурентів.

Протягом навчання Ви сформуєте чудові цифрові компетенції. Тобто однаково гарно будете розуміти і мову бізнесу і сучасні мови програмування. Це дозволить Вам працювати бізнес-аналітиками, менеджерами ІТ-проектів; економічними радниками, керівниками департаментів, HR-менеджерами, трейдерами киптовалют або розвивати власну справу.  Диплом економіста стане гарантованою перепусткою і для роботи у державній сфері. Наші випускники впевнено будуть свою кар’єру в органах Державної влади, Службі безпеки України, Міністерстві цифрової трансформації.

Чекаємо Вас в стінах нашого Університету.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами
+38050-155-40-65 або +38067-325-29-90.

Економіка – це спеціальність яскравого життя!