XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Донабір до магістратури - останній шанс з 03 до 14 жовтня 2022р.! Є можливість отримати другу вищу освіту!
Детальніше

Вступ 2022: Обирай спеціальність "Публічне управління та адміністрування" в Державному університеті телекомунікацій!

12:49, 27-07-2022

Шановні абітурієнти!

А ви знаєте, що в Каннах, у Франції, щорічно відбувається фестиваль креативності? Саме на цьому фестивалі відзначаються проривні, нестандартні ідеї, підходи і технології, які задають тенденції в розвитку культури, бізнесу і суспільства. «Канські леви» - найбільш бажана та шанована нагорода у творчій індустрії. Цього року Міністерство цифрової інформації України отримало бронзу за проєкт «Дія». Отже, ми офіційно визнані креативною цифровою країною! Тобто, міністерство здійснило публічне управління, спростило життя громадянам, надавши оперативні та якісні послуги.

Учасники фестивалю закликали світ бути сильним як Україна! Дійсно, попри шалені труднощі, громадяни України доводять усьому світу, що захищають державну незалежність і прагнуть жити у вільній, демократичній та заможній країні.

Сьогодні наші військові виконують складну роботу із захисту Батьківщини, а фронт цивільних громадян відбудовує країну. Тому зараз, як ніколи раніше, відчувається величезний запит на високопрофесійних управлінців, які своїми знаннями, креативністю, завзяттям сприятимуть швидкій розбудові України.

Основою професійної компетенції будь-якого фахівця є якісна освіта. Саме навчальна програма «Публічне управління та адміністрування» в Державному університеті телекомунікацій є універсальною для побудови вашої подальшої кар’єри та особистої траєкторії розвитку.

З’ясуємо чому!

Що таке публічне управління? Це управління, яке здійснює держава та громадянське суспільство, це єдність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій та людей. Управління є необхідною функцією суспільного життя будь-якої країни.

Тобто, диплом за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» дозволить вам працювати і на державній службі, і в бізнесі, і в міжнародних проєктах…

Ще один факт - без управління не було б нашої цивілізації. Ще народи стародавнього світу (Ассирії, Вавилону, Єгипту, Греції, Китаю) усвідомили необхідність та важливість упорядкування і регулювання співжиття людей, без чого воно матиме хаотичний і деструктивний характер.

Пам’ятаєте відому фразу Президента України Володимира Зеленського: «Кожен із нас Президент»? Дійсно, кожен з вас у майбутньому може стати міністром, депутатом, топ-менеджером, бізнесменом, керівником установи, підприємства, організації, Президентом…

Тому сьогодні запит на освітню програму «Публічне управління та адміністрування» величезний, вона дійсно надає універсальні знання, які слугуватимуть надійним фундаментом у будь-якій сфері діяльності.

І ще один важливий момент! Саме у студентські роки закладається на все життя міцна дружба, кохання, зв’язки з однодумцями. Отже, дуже важливим є середовище, де саме навчається молода людина. Державний університет телекомунікацій готує фахівців, які будуть розвивати цифрову державу – це працівники ІТ галузі, системні аналітики та бізнес аналітики, фахівці з інформаційної та кібернетичної безпеки, з розробки інформаційних технологій, з організації захисту інформації з обмеженим доступом тощо. Разом з вами будуть вчитися ці студенти і ваше спілкування може несподівано визначити вашу успішну кар’єру і цікаве майбутнє!

Обираючи напрям освіти, треба бути стратегом!

Порівняно з іншими закладами вищої освіти, де готують фахівців за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», кафедра Публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій пропонує повний цикл навчання - бакалаврат, магістратура, аспірантура та докторантура, а викладачі кафедри забезпечать вам сучасні ґрунтовні знання та незабутні студентські роки, що допоможе стати вам Вінстоном Черчелем, Ілоном Маском чи Володимиром Зеленським!

До зустрічі на кафедрі Публічного управління та адміністрування
Державного університету телекомунікацій!

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Читайте також
Переглядів: 857