Переваги і особливості навчання на кафедрі економіки

09:55, 31-07-2022

Кафедра економіки вже зустріла своїх перших абітурієнтів і продовжує набір на найсучаснішу бакалаврську програму «Економіка підприємств ІТ-бізнесу».

Для того, щоб Ваш вступ відбувався у максимально комфортних умовах у нас працює група технічної підтримки. Ви можете звернутись до нас з будь-яких питань і ми охоче допоможемо Вам їх вирішити. Створимо для Вас електронний кабінет, завантажимо туди необхідні документи, грамотно оформимо пільги, проконсультуємо щодо створення мотиваційних листів.

Якщо Вам хочеться відчути атмосферу нашого Університету ми проведемо Вас його коридорами, покажемо основні здобутки і (як показує досвід!) - Ви будете насправді вражені нашою навчально-матеріальною базою.

Нагадуємо, що ми знаходимось за адресою м. Київ, вул. Солом’янська, 7 і раді прийняти Вас щоденно з 8-00 до 17-00 окрім неділі.

Якщо Ви хочете успішно і вільно працювати як у команді з людьми, так і у команді з машинами і штучним інтеллектом  - Вам до нас! Економіст-айтішник – це людина, яка за будь-яких умов знайде як заробити великі гроші.

Ми навчимо Вас:

• Керувати ІТ-компаніями
  • Вдало розвивати електронний бізнес у будь-якій сфері
  • «Оцифовувати» бізнес-процеси, позбавляючи рутинної роботи
  • Влучно застосовувати технології інтернет-маркетингу і CRM-системи
  • Професійно користуватись програмами з економічної діагностики і планування
  • Розуміти психологію бізнесу і підприємництва
  • Протидіяти маніпулятивнивним технологіям

Ми також:

• Сертифікуємо  Вас за ліцензованими програмами міжнародної промислової сертифікації Pearson VUE та вітчизняними програмами 1 С: Підприємство; BAS ERP.
  • Гарантовано працевлаштовуємо у провідних компаніях-партнерах!
  • Забезпечуємо житлом і навчальною базою останнього покоління.

Багатогранність Економіки дозволяє знайти свою нішу і творчим особистостям і природженим аналітикам.

Завжди раді Вам!

Наші контакти (Telegram, Viber, WhatsApp): +38 050 155 40 65+38 050 261 41 08

Наша сторінка у фейсбук: https://m.facebook.com/dutkafeconomy