ЧОМУ потрібно вступати саме на Публічне управління та адміністрування у Державний університет телекомунікацій

11:55, 06-08-2022

ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ!

Спробуємо надати ТОБІ декілька топ-порад та пояснити, ЧОМУ важливо та необхідно вступати на спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» у Державному університеті телекомунікацій:

1. Поєднуй свої бажання, розум та відчуття

Освітні програми за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» у Державному університеті телекомунікацій мають три рівні навчаннябакалаврський, магістерський, освітньо-науковий. Обираючи цю спеціальність саме у нашому університеті, ТИ маєш змогу завершити повний цикл навчання (від студента-бакалавра до захисту наукового ступеня доктора філософії з «Публічного управління та адміністрування»). Якщо ТИ вже маєте вищу освіту – можна отримати ще одну, або ще один вчений ступінь.

Крім того, компетенції, здобуті протягом навчання на спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» у Державному університеті телекомунікацій, допоможуть зрозуміти контекст і зміст діяльності державного службовця (розум), а бажання (бажання) навчатися за спеціальністю сприятимуть формуванню стратегічних цілей керівника підприємства/установи/організації, державного управлінця місцевого або регіонального рівня, держави загалом. Але якщо рішення, які приймає керівник не викликає позитивних відчуттів (відчуття) – не може бути подальшого цілісного розвитку.

Отже, рішення слід приймати поєднуючи розум, бажання, та відчуття.

2. Не поспішай обирати інший заклад вищої освіти

Освітні програми за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» у Державному університеті телекомунікацій сформовані задля розв’язання нагальних проблем управління і виконання завдань, які постають перед керівниками різних управлінських рівнів та ланок. Вони сформовані за класичними засадами і новітніми трендами розвитку публічного управління та адміністрування, практично орієнтовані. На жаль, сьогодні жоден управлінець/група державних управлінців не можуть самі по собі розв’язувати організаційні проблеми. Саме викладачі кафедри публічного управління та адміністрування у Державному університеті телекомунікацій можуть допомогти у підготовці сучасних, інноваційно орієнтованих фахівців, пропонуючи структурований та логічний підхід до управління.

3. Не варто недооцінювати навчання на спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» у Державному університеті телекомунікацій

Однією з переваг навчання на спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» у Державному університеті телекомунікацій є загальна та міжнародна визнаність, авторитетність професорсько-викладацького складу. Викладачі, працюючи за сучасними міжнародними стандартами в управлінні та адмініструванні, дають можливість здобувачам отримати теоретичні знання та практичні компетенції, затребувані на сучасному ринку праці.

Шановний абітурієнте!

Роби правильний вибір!

Кафедра публічного управління та адміністрування

Державного університету телекомунікацій