Інженерія програмного забезпечення автоматизованих систем - спеціальність майбутнього

15:09, 13-08-2022

Шановні абітурієнти ІТ-спеціальностей!

Кафедра ІПЗАС запрошує до навчання на одній з найперспективніших та найширших спеціальностей - 126 - Інформаційні системи та технології за унікальною освітньою програмою "Інженерія програмного забезпечення автоматизованих систем".

Однією з ключових особливостей навчання на даній спеціальності є більше 70% практики на заняттях починаючи з першого тижня навчання.

Окрім класичного навчання наші студенти постійно відвідують онлайн та офлайн ІТ-івенти для розширення бази знань та отримання корисних професійних контактів.

Вже на другому курсі студенти відвідують свою першу практику, під час якої вони знайомляться з устроєм та особливостями роботи в провідних ІТ-компаніях. Практики, стажування та курси забезпечують компанії-партнери кафедри.

Навчання на спеціальності 126 також передбачає роботу з передовим обладнанням, яке присутнє в нашій матеріальній базі - тут реальні системи проектування робототехніки, систем розумного будинку, систем безпеки та ІР-телефонії, а також ще багато передових технологій, володіння якими допомагає нашим студентам знаходити роботу за спеціальністю вже з 2-3 курсу.

Для того, щоб студенту було максимально комфортно суміщати роботу та навчання, в разі працевлаштування за спеціальністю університет готовий надати індивідуальний графік за зверненням.

Вступайте до нас сьогодні та працюйте на перспективу!

Вартість навчання складає 15 725 грн./семестр з можливістю щосеместрової та помісячної оплати.

Ліцензійний обсяг також передбачає не менше 12 бюджетних місць. Минулого  року прохідний бал на бюджетне місце став 174 бали.

Для вступу Вам потрібно мати результати НМТ або ЗНО (у випадку їх відсутності зв'яжіться з представником кафедри, щоб дізнатися шляхи вирішення проблеми).

Перелік документів, що подаються вступником:

1. Оригінал документа про освіту з додатком

2. За наявності - оригінал сертифікату ЗНО

3. Мотиваційний лист в паперовому або електронному вигляді

4. Копії паспорту (для ІД-картки також копія прописки)

5. Копія ідентифікаційного коду

6. 4 фотокартки 3х4

7. Документи, що дають право на пільги (якщо вони є)

8. Для чоловіків - копія приписного свідоцтва або військового квитка

Алгоритм вступу для абітурієнтів, що знаходяться на особливо небезпечних територіях, можна почитати за посиланням.

Подати електронну заяву на вступ можна на офіційному сайті за посиланням.

У разі виникнення питань зв'яжіться, будь ласка, за номером +380 97 946 08 09 (завідувач кафедри, Сторчак Каміла Павлівна) та отримайте консультацію щодо вступу та навчання.

Наш телеграм-канал: @ipzasdut.