Комп’ютерна інженерія – для тих хто любить «програмувати залізо»!

14:50, 15-08-2022

Кафедра Комп’ютерної інженерії запрошує до навчання на одній з найперспективніших та найуніверсальніших спеціальностей 12 галузі «Інформаційні технології»- 123 – Комп’ютерна інженерія".

Ця спеціальність пов’язана з апаратним забезпеченням комп’ютерної техніки і водночас підтримується потужною підготовкою з програмування

Однією з ключових особливостей навчання на даній спеціальності є розуміння і поєднання як Software так і Hardware, тобто розуміння і вміння писати програмне забезпечення з врахуванням особливостей та обмежень апаратного забезпечення, а також вміння налаштовувати апаратне забезпечення для найефективнішої роботи системи в цілому.  Кожна зі спеціальностей галузі інформаційні технології розкриває свою особливість, але лише спеціальність комп’ютерна інженерія поєднує в собі всі особливості роботи комп’ютерної техніки, сучасних гаджетів та відповідного програмного забезпечення.

Під час навчання студенти мають можливість пройти сертифіковані курси від Академії CISCO. Заняття проходять в сучасних спеціалізованих лабораторіях  на обладнанні останнього покоління та з використанням сучасних програмно-апаратних комплексів, які були надані компаніями-партнерами кафедри.

На кафедрі викладають професійно-орієнтовані дисципліни спеціальності:

• архітектура комп'ютерів,
  • комп'ютерні системи,
  • комп'ютерна логіка та схемотехніка,
  • алгоритмічні мови (C++, Java, Python та інші),
  • сучасні операційні системи,
  • адміністрування комп'ютерних мереж,
  • глобальні та локальні комп'ютерні мережі,
  • захист та безпека даних,
  • Web-дизайн тощо.

Основний акцент в навчанні – це здобуття практичних навичок, тому більше 70% практики на заняттях починаючи з першого тижня навчання.

Окрім класичного навчання наші студенти постійно відвідують онлайн та офлайн ІТ-заходи для розширення бази знань та отримання корисних професійних контактів.

Для того, щоб студенту було максимально комфортно суміщати роботу та навчання, в разі працевлаштування за спеціальністю, та враховуючи особливості сьогодення, університет готовий надати індивідуальний графік за зверненням.

Саме сьогодні Ви закладаєте своє успішне майбутнє. І ми готові Вам допомогти!

Вартість навчання складає 13 640 грн./семестр з можливістю щосеместрової або помісячної оплати.

Ліцензійний обсяг також передбачає не менше 26 бюджетних місць – найбільша кількість бюджетних місць на  спеціальності інформаційних технологій .

Перелік документів, що подаються вступником:

1. Оригінал документа про освіту з додатком
  2. За наявності - оригінал сертифікату ЗНО
  3. Мотиваційний лист в паперовому або електронному вигляді
  4. Копії паспорту (для ІД-картки також копія прописки)
  5. Копія ідентифікаційного коду
  6. 4 фотокартки 3х4
  7. Документи, що дають право на пільги (якщо вони є)
  8. Для чоловіків - копія приписного свідоцтва або військового квитка

Пам’ятайте, останній день подачі заяв на вступ 23 серпня!

У разі, якщо у Вас виникають питання стосовно навчання чи вступу, можете зв’язатися з завідувачем кафедри Комп’ютерної інженерії.

Контакти для зворотного зв’язку:

Завідувач кафедри Комп’ютерної інженерії, к.ф.-м.н.,  доцент Поперешняк Світлана Володимирівна

Телефон Viber   +38 (066) 786-47-34

Telegram) +38 (098) 645-546-2

Email  dut.kaf.ki@gmail.com

Кафедра Комп’ютерної інженерії: https://www.dut.edu.ua/ua/259-zagalna-informaciya-kafedra-kompyuternoi-inzhenerii