На порозі нового навчального року

10:51, 30-08-2022

Завершується вступна кампанія 2022 року до Державного університету телекомунікацій. Кафедра публічного управління та адміністрування впевнено входить в новий навчальний рік в оновленому складі та з креативними ідеями щодо підготовки фахівців для нашої держави.

Уже з вересня освітній процес відбуватиметься за участю потужного оновленого професорсько-викладацького складу кафедри, що створює нові можливості для студентів не лише в опануванні теорії публічного управління та адміністрування, а й для отримання цінного практичного досвіду від фахівців-практиків. Виконанню цього завдання сприяє також наявна матеріально-технічна база кафедри публічного управління та адміністрування – йдеться про сучасні лабораторії, що включають навчально-тренінговий центр із розробки інноваційних моделей державного управління суспільними процесами та лабораторію комунікаційних технологій у державному управлінні.

Важливим елементом підготовки майбутніх фахівців з публічного управління є активна діяльність студентів, зусиллями якими у 2021 р. створено студентську платформу «Лідери майбутнього». Активні та креативні студенти нашої кафедри є ініціаторами різноманітних заходів та проектів, спрямованих на розвиток міжвузівського та міжнародного студентського співробітництва, формування умов для розкриття творчого потенціалу студентів, створення нестандартних та оригінальних підходів для ефективної організації праці та навчального процесу. Важливим завданням студентської платформи є набуття досвіду колективної та особистої комунікації з метою організації ефективної роботи колективу для досягнення поставлених результатів – якостей вкрай необхідним для майбутніх лідерів-управлінців.

Виховання справжніх фахівців у галузі публічного управління та формування особистостей, здатних до продукування нових ідей і доведення їх до практичного результату – ключова умова для формування нової генерації управлінців усіх рівнів.

Професорсько-викладацький склад кафедри публічного управління та адміністрування у співпраці зі студентською платформою «Лідери майбутнього» гарантовано створять усі можливі умови для реалізації цього завдання в стінах Державного університету телекомунікацій.

Шановний абітурієнте, студенте!

ТИ зробив правильний вибір,

обравши спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»

у Державному університеті телекомунікацій!