Відбулися перші заняття на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки

11:32, 02-09-2022

Початок нового навчального року у житті студентів завжди хвилююча та відповідальна подія. День знань – особливий день – свято для всіх, хто навчається та передає досвід - для допитливих дослідників.

Осінній семестр для студентів третього курсу спеціальності 125 Кібербезпека є складним, визначальним та важливим. Під керівництвом доцента кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки - Гахова Сергія Олександровича майбутні фахівці з кібербезпеки почали вивчати клас інформаційних систем SIEM на основі програмного комплексу IBM QRadar SIEM. В основі питання – розгортання, застосування та адміністрування рішення IBM QRadar SIEM.

На навчанні були присутні студенти третього курсу Навчально-наукового інституту Захисту інформації. Заняття пройшло на одному диханні, цікаво та доступно.

Тетяна Миколаївна Парфенюк, студентка групи БСД-41, поділилася досвідом вивчення дисципліни і зазначила, що поглиблене вивчення комплексу IBM QRadar SIEM на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки допомогло їй отримати робоче місце у компанії Intrasystems, яка працює в сфері системної інтеграції та високопрофесійної реалізації інноваційних IТ-проектів різної складності

Слід зазначити, що відмінною ознакою застосування SIEM систем є поєднання аналітичної діяльності фахівців щодо стану кібербезпеки корпоративних інформаційних систем та діяльності з адміністрування спеціальних інформаційних систем. Протягом семестру наші студенти будуть опановувати даний підхід до забезпечення кібербезпеки інформаційних систем організацій.

Передумовами для досягнення позитивних результатів навчання є участь викладачів та студентів у програмі IBM Skills Build Software. Саме такі програми надають можливості щодо наповнення сучасним та інноваційним змістом навчальний процес підготовки майбутніх фахівців з кібербезпеки.

Протягом осіннього семестру наші студенти будуть опановувати методи та засоби моніторингу стану кібербезпеки та реагування на інциденти корпоративних інформаційних системах.

Шановні студенти, прийміть наші вітання з початком нового навчального року! Нехай у вашому житті завжди буде місце знанням та мудрості, які допомагають упоратися з будь-якими ситуаціями.

Бажаємо вам миру, злагоди та нових творчих успіхів!