XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Додатковий набір до магістратури - останній шанс з 08 листопада до 30 листопада 2022р.!
Вступ БЕЗ ІСПИТІВ - лише за мотиваційним листом!

Тел. +38(066)227-46-60 (Viber, Telegram); +38(044) 249-25-91

Нові можливості для студентів кафедри Інженерія програмного забезпечення разом з неформальною освітою від компанії «Epam»

12:03, 07-09-2022

Восени стартує навчання Master’s Program від EPAM School of Digital Engineering для досвідчених ІТ-фахівців. Крім сертифікату ЕРАМ за 4 напрямами, учасники програми зможуть отримати дипломи магістрів державного закладу вищої освіти, одним з партнерів програми стала кафедра Інженерії програмного забезпечення Державного університету телекомунікацій. Хороша новина – відтепер результати здобуті на програмі, можна зарахувати і в системі університетського навчання, а отже, заощадити час та сфокусувати зусилля на навчанні.  

Можливості для цього з’явилися цього року завдяки рішенню МОН про визнання результатів навчання, здобутих шляхом неформальної освіти. На його основі Master’s Program та українські університети заключають договір про співпрацю та зарахування результатів навчання на програмі від ЕРАМ. Нагадаємо, що на спеціальності «Інформаційні технології» учасники програми зможуть перезарахувати до 35% освітніх кредитів до академічної програми на основі заяви учасника.

«Ми завжди говоримо, що успіх української освітньої системи та майбутнього українського ІТ залежить від однієї і тої ж моделі співпраці – держава, бізнес та університети. Раді, що сьогодні можемо запропонувати робочу модель, яка полегшить життя студентам та дозволить їм отримувати більш якісну освіту вдома, поєднавши академічну та неформальну освіту», - коментує підписання договору Наталя Осташко, керівник Master’s Program.

Кожна опанована дисципліна має відповідати фаховим та загальним компетентностям та результатам навчання. Для цього в рамках підписаного договору складатимуться протоколи відповідності на базі отриманих компетентностей та результатів навчання неформальної освіти. Це дозволить якісно оцінити отримані знання та перезарахувати певну кількість кредитів до заліковки студента університету.

Нагадаємо, Master’s Program від ЕРАМ відбувається за 4 напрямками: Solution Architecture, Delivery Management, Systems Engineering, Data Engineering. Його особливістю є навчання від практиків, експертів ЕРАМ, та передача знань, які найбільш затребувані в сучасному ІТ.

Читайте також
Переглядів: 1 156