У добру путь: початок нового навчального року на кафедрі публічного управління та адміністрування

10:29, 08-09-2022

День знань і початок нового навчального року на кафедрі публічного управління та адміністрування цьогоріч особливий – без урочистостей, але із жагою до знань, цілеспрямованістю та впевненістю юнаків і дівчат у тому, що Україна вистоїть, Україна переможе!

Першовересень завжди особливо хвилюючий для молоді, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Професорсько-викладацький склад кафедри радий зустріти своїх студентів в аудиторіях Державного університету телекомунікацій, де вони зможуть розвиватися, знайти друзів, здобути омріяний фах…

Дорогі студенти! Навчаючись на кафедрі, ви зустрінетесь з досвідченими викладачами і наставниками, які розкриють перед вами простори науки і поведуть бурхливими дорогами знань. Знання – це зброя, яку ви маєте навчитися вміло застосовувати. Пишаємося тим, що ви обрали український університет, українську освіту. Ми докладемо всіх зусиль, аби ваше навчання було безпечним, якісним, багатогранним.

Бажаємо креативних ідей, нових досягнень і впевнених перемог на благо нашої держави, нашого народу. Вам прославляти Україну на міжнародній арені, бути лідерами та творити майбутнє!