XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Додатковий набір до магістратури - останній шанс з 08 листопада до 30 листопада 2022р.!
Вступ БЕЗ ІСПИТІВ - лише за мотиваційним листом!

Тел. +38(066)227-46-60 (Viber, Telegram); +38(044) 249-25-91

Вступ 2023: ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ НА ВСТУП В МАГІСТРАТУРУ НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 172 ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ ТА РАДІОТЕХНІКА

10:27, 16-09-2022

Шановні абітурієнти до вступ в магістратуру на спеціальність 172 Телекомунікації та радіотехніка.

Нагадуємо вам, що вступне фахове випробування спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка розпочинається о 13 годині 17 вересня в аудиторіях 014, 022, 023 (при собі мати ручку і документ, що посвідчує особу). Перевірте наявність вашого прізвища в списках допущених на екзамен і ознайомтеся в якій аудиторії будете складати фахове випробування.

Консультація по фаховому випробуванню відбудеться 16 вересня о 15 годині в аудиторії 022.

Бажаємо вам успіхів у здійсненні вашої мрії і подальшого професійного розвитку.

 

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 172 ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ ТА РАДІОТЕХНІКА АУДИТОРІЯ 0-22

  1.  

Акуленко Оксана Олександрівна

  1.  

Алекян Давид Вікторович

  1.  

Алєксєєнко Сергій Романович

  1.  

Андрійчук Дмитро Анатолійович

  1.  

Анопко Нікіта Дмитрович

  1.  

Атаманюк Віктор Вікторович

  1.  

Бабенко Леонід Петрович

  1.  

Бабич В`ячеслав Олександрович

  1.  

Бакалин Андрій Васильович

  1.  

Бенько Руслан Сергійович

  1.  

Блоха Володимир Васильович

  1.  

Бондар Петро Вячеславович

  1.  

Бондаренко Олексій Володимирович

  1.  

Боренко Олександр Сергійович

  1.  

Василенко Дмитро Євгенович

  1.  

Ведмідь Дмитро Тарасович

  1.  

Венгльовський Ярослав Васильович

  1.  

Ветлицька Олена Сергіївна

  1.  

Войтенко Олександр Сергійович

  1.  

Волонтир Ігор Віталійович

  1.  

Габшидзе Едуард Рустамович

  1.  

Голік Вадим Сергійович

  1.  

Голосун Андрій Ігорович

  1.  

Голубенко Дмитро Іванович

  1.  

Гольдман Андрій Михайлович

  1.  

Горбач Максим Сергійович

  1.  

Горбовський Андрій Володимирович

  1.  

Гринь Андрій Костянтинович

  1.  

Д`яков Костянтин Валерійович

  1.  

Давидюк Петро Сергійович

  1.  

Даль Ілля Олексійович

  1.  

Денисов Микита Миколайович

  1.  

Денік Павло Олексійович

  1.  

Дерев`янко Іван Іванович

  1.  

Дзененко Владислав Олегович

  1.  

Дмитраков Тарас Сергійович

  1.  

Добровольський Роман Володимирович

  1.  

Довбенко Антон Володимирович

  1.  

Заболотна Валентина Анатоліївна

  1.  

Замрій Максим Вікторович

  1.  

Захаржевська Аліна Анатоліївна

  1.  

Івасенко Ярослав Юрійович

  1.  

Ігнатенко Анастасія Сергіївна

 

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 172 ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ ТА РАДІОТЕХНІКА АУДИТОРІЯ 0-23

  1.  

Самолюк Олександр Миколайович

  1.  

Саяпін Андрій Сергійович

  1.  

Сервірог Олексій Ігорович

  1.  

Скорик Вадим Олександрович

  1.  

Слівчак Станіслав Вадимович

  1.  

Смолянець Владислав Борисович

  1.  

Солонець Неля Андріївна

  1.  

Стасюк Сергій Олегович

  1.  

Стеблянко Ілля Сергійович

  1.  

Степаненко Юрій Сергійович

  1.  

Стецюк Геннадій Геннадійович

  1.  

Сутик Андрій Павлович

  1.  

Сюрвасєв Владислав Валерійович

  1.  

Толмачов Олександр Дмитрович

  1.  

Тонкошкур Антон Юрійович

  1.  

Топорков Євгеній Олександрович

  1.  

Тренба Андрій Олександрович

  1.  

Тужик Андрій Юрійович

  1.  

Тулупов Віталій Андрійович

  1.  

Усіченко Владислав Вікторович

  1.  

Уткін Андрій Валерійович

  1.  

Федчук Володимир Сергійович

  1.  

Францев Антон Володимирович

  1.  

Харитонов Олександр Володимирович

  1.  

Харченко Олександр Павлович

  1.  

Хмельовий Анатолій Олександрович

  1.  

Христевич Олександр Сергійович

  1.  

Цимбал Денис Сергійович

  1.  

Цимбаліст Ольга Валеріївна

  1.  

Чередніченко Євгеній Петрович

  1.  

Чернишов Вадим Володимирович

  1.  

Чирва Богдан Миколайович

  1.  

Чорний Олексій Володимирович

  1.  

Чорномаз Василь Богданович

  1.  

Чуджановська Дарина Сергіївна

  1.  

Шаповалов Владислав Сергійович

  1.  

Шаран Дмитро Олегович

  1.  

Швець Валерія Валеріївна

  1.  

Шевченко Дмитро Ігорович

  1.  

Шульга Вячеслав Ігорович

  1.  

Шуляк Дарія Геннадіївна

 

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 172 ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ ТА РАДІОТЕХНІКА АУДИТОРІЯ 0-14

  1.  

Каганов Віктор Михайлович

  1.  

Казенко Георгій Олексійович

  1.  

Карпенко Сергій Анатолійович

  1.  

Кирсенко Андрій Сергійович

  1.  

Клещевніков Дмитро Олегович

  1.  

Клименко Микита Володимирович

  1.  

Коваленко Назар Сергійович

  1.  

Ковальов Артем Олексійович

  1.  

Кононов Андрій Олександрович

  1.  

Короленко Данило Миколайович

  1.  

Кошман Олексій Богданович

  1.  

Кравченко Олеся Сергіївна

  1.  

Кузьменко Максим Юрійович

  1.  

Кучерук Антоніна Дмитрівна

  1.  

Лаптінов Ярослав Борисович

  1.  

Лижов Олексій Михайлович

  1.  

Лисенко Петро Олександрович

  1.  

Лисенко Руслан Олександрович

  1.  

Лисинюк Владислав Віталійович

  1.  

Лисюк Владислав Сергійович

  1.  

Лічманюк Юлія Сергіївна

  1.  

Луценко Павло Андрійович

  1.  

Луцюк Іван Валерійович

  1.  

Мазур Євген Романович

  1.  

Макаров Богдан Олегович

  1.  

Масло Катерина Олегівна

  1.  

Матвієнко Олексій Володимирович

  1.  

Машлянка Денис Валерійович

  1.  

Миронова Тетяна Іванівна

  1.  

Мирошніченко Андрій Сергійович

  1.  

Михлін Сергій Михайлович

  1.  

Михнюк Денис Вячеславович

  1.  

Москаленко Данило Олексійович

  1.  

Мосьондз Ірина Олегівна

  1.  

Мошков Микита Сергійович

  1.  

Нагорний Максим Ігорович

  1.  

Назаренко Нікіта Валентинович

  1.  

Насад Дмитро Олександрович

  1.  

Осіпчук Володимир Іванович

  1.  

Островський Іван Анатолійович

  1.  

Павловський Максим Олегович

  1.  

Панченко Лілія Євгенівна

  1.  

Пасічник Олександр Сергійович

  1.  

Пелепей Максим Михайлович

  1.  

Півень Євген Анатолійович

  1.  

Підмогильний Віктор Олександрович

  1.  

Пінчук Костянтин Петрович

  1.  

Поддубний Ярослав Юрійович

  1.  

Попов Іван Максимович

  1.  

Романенко Валентин В`ячеславович

  1.  

Романько Олександр Русланович

  1.  

Ручко Владислав Васильович

 
Читайте також
Переглядів: 1 098