Чергова допомога від Huawei, компанії-партнера кафедри інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

16:28, 16-09-2022

13 вересня 2022 року до Державного університету телекомунікацій завітали представники компанії Huawei - партнера кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем. В ході зустрічі підвели підсумки роботи діючої в Університеті Академії інформаційно-комунікаційних технологій Huawei та розвиток та удосконалення освітніх програм за участю компанії. Також обговорили подальші плани співпраці.

По закінчення зустрічі партнери передали на безкоштовній основі проектор та екран до нього.

Ми вдячні компанії Huawei за підтримку Державного університету телекомунікацій у важкий для країни час!