Вступ 2024: 3 14 вересня 2022 року кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій оголошує ДОДАТКОВИЙ НАБІР: ЛИШЕ ЗА МОТИВАЦІЙНИМ ЛИСТОМ!

11:09, 14-09-2022

Шановні абітурієнти!

1 курс запрошуємо на навчання за контрактом 17 320 грн в рік.

3 курс (ЗНО або НМТ) запрошуємо на навчання за контрактом 17 320 грн в рік.

Якщо ви  хочете  розвиватися, готові сумлінно працювати і отримувати за свою працю високу винагороду, кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій - це ваш квиток в затребуване і високооплачуване інформаційне майбутнє!

На кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій ви отримаєте знання в галузі телекомунікаційних систем та мереж, супутникових технологій, бездротових технологій надання мобільних мультимедійних сервісів, а також в області відеоінформаціних технологій. Вивчите принципи роботи сучасних систем передачі даних, методів кодування та обробки інформації. Наші студенти опановують технології майбутнього, а отже – знаннями та вміннями, які будуть актуальні впродовж наступних десятиліть.

Кафедра має надсучасне обладнання останнього покоління від міжнародних компаній, з якими кафедрою укладено договори про співпрацю: IQ Trading, Датагруп, Viatec, Vodafone, Lifecell, Київстар, ТриМоб та інші. Це дозволяє нашим студентам оволодіти теоретичними знаннями та практичними вміннями та навиками роботи на даному обладнанні, що робить їх конкуренто-спроможними на ринку праці.

Метою кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій є надання нашим студентам сучасної, актуальної та своєчасної інформації в галузі мобільних телекомунікацій та відеоінформаційних технологій. За відмінну теоретичну підготовку відповідає висококваліфікований навчально-педагогічний персонал кафедри. Доктори та кандидати технічних наук, які мають за плечима багатий досвід роботи в IT-галузі, забезпечують студентів кафедри знаннями, які на вищому рівні визнаються телекомунікаційними компаніями-партнерами кафедри. А це, в свою чергу, означає, що наш випускник, при добросовісному навчанні, має можливість отримати перше високооплачуване робоче місце в провідній IT-компанії, стати креативним професіоналом з відеопродакшн, хмарних технологій та телекомунікацій.

Завдяки інноваційному підходу до навчання наші студенти зможуть системно мислити, працювати в команді, професійно володіти усіма сучасними технологіями ІТ-сектору, вільно володіти англійською мовою.

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій готує бакалаврів за спеціалізацією “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення” і магістрів за спеціалізацією “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення” спеціальності 172 - Телекомунікації та радіотехніка.

Статистика показує, що популярністю серед роботодавців користується чи не кожна професія в області бездротових технологій надання мобільних мультимедійних сервісів. Потрібні висококваліфіковані фахівці в компаніях стільникового зв'язку, телебачення, інтернету, в службах технічної підтримки, в довідкових службах. Завдяки стрімкому розвитку інформаційних технологій дуже актуальними є інженерно-технічні працівники, діяльність яких пов'язана з обміном інформацією в великих об’ємах. Саме тому спеціальність 172 – Телекомунікації та радіотехніка є сучасною, актуальною та інноваційною, а головне – перспективною на найближчі десятиліття

В навчальному процесі приймають участь представники компаній-партнерів кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій. Саме їх участь дозволяє студентам отримати практичні знання, які на сьогоднішній день є актуальними в cучасних ІТ-компаніях!

Запрошуємо відвідати нашу кафедру та подати документи на вступ!