Науково-педагогічна практика магістрів на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки

11:20, 19-09-2022

12 вересня 2022 року на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки відбулось відкрите заняття доцента кафедри – Гахова Сергія Олександровича з дисципліни – «SIEM системи». Визначною особливістю даної лекції була участь магістрів 6 курсу кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки, як майбутніх викладачів, у рамках науково-педагогічної практики. Катерина Мальгіна, Ела Пацьора, Михайло Бурлін, Олексій Кисельов, Владислав Гребенюк представили студентам третього курсу ННІЗІ огляд основних знань у даній предметній галузі та показали відправну точку для подальшого читання та дослідження. В основі питання – розгортання, застосування адміністрування рішення IBM QRadar SIEM.

Магістри успішно впорались із завданням. Видно було хорошу наукову та методичну підготовку майбутніх викладачів. Викладення матеріалу проводилось чітко, послідовно, зрозуміло. На занятті панувала добра творча атмосфера.

Основна мета педагогічної практики – допомогти майбутнім викладачам набути досвіду, умінь і компетенцій, необхідних у педагогічній роботі. Цілком очевидно, що прогрес освіти залежить від підготовки педагогів до роботи в мінливому сучасному суспільстві. У наш час викладач повинен мати нові здібності та сильні компетенції, такі як критичне мислення, наукова грамотність, вирішення проблем тощо. Такі компетенції набуваються під час вивчення теоретичних предметів в університеті та під час педагогічної практики.

Бажаємо майбутнім магістрам творчого натхнення та кар’єрних успіхів!