Посмішки, привітання, перші лекції – студенти 1-го курсу кафедри ІКБ починають осінній семестр

15:10, 20-09-2022

Інколи процес вибору університету та виїзду в інше місто може бути схожий на тайфун. Вибір учбового закладу - це тривалий, заплутаний процес, який включає метушню, фінансову напругу та пристрасть до незвичайної їжі з надією, що як тільки все буде зроблено, ви станете щасливішим, ніж будь-коли. І це - правда. Сьогодні ми мали змогу привітати наших щасливчиків - студентів груп БСД 11, БСД 12, БСД 13, БСД 14 з їх довгоочікваним першим днем навчання. На урочистостях з нагоди посвяти абітурієнтів у студенти були присутні не тільки адміністрація Державного університету телекомунікацій, але і представники компаній-партнерів університету: Huawei та Eset.

З урочистою промовою до студентів звернувся ректор Університету, доктор технічних наук, професор - Володимир Борисович Толубко, який звернув увагу майбутніх бакалаврів на те, що навчання в університеті стане запорукою їх успішної кар’єри та щасливого майбутнього. До студентів також звернулась з привітальним словом завідувач кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем, доктор технічних наук, професор - Сторчак Каміла Павлівна, яка побажала натхнення та творчих успіхів.

Представник компанії Huawei запросив студентів активно використовувати ресурси діючої в Університеті Академії інформаційно-комунікаційних технологій Huawei та наголосив на продовженні подальшого успішного співробітництва з ДУТ. Нікіта Веселков, студент кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Державного університету телекомунікацій,  представник компанії Eset, привітав першокурсників та розповів про майбутні плани компанії у світлі співробітництва з кафедрою ІКБ.

Галина Іванівна Гайдур - завідувач кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки, викладачі та куратори груп урочисто вручили першокурсникам тимчасові студентські квитки і після музичного привітання, чарівного перельоту голубів та фотосесій - провели майбутніх бакалаврів на їх першу лекцію, де, окрім навчання, відбулась зустріч з випускниками кафедри - Вадимом Негодою (представником компанії Світ ІТ) та Смірновим Денисом (представником компанії INTAPP). Магістри поділились досвідом навчання та порадами щодо успішного розвитку кар’єри у сфері кібербезпеки.

Новий семестр розпочався і з ним прийшло почуття надії на те, що попереду нас чекає успішний навчальний рік.

Дорогі студенти, вітаємо вас з початком навчання! Пам’ятайте, що терпіння, досконалість і наполегливість - запорука успіху. Старанно вчіться, будьте завзяті та досягайте своїх мрій.