Вектор на діджиталізацію: особливості навчання на кафедрі публічного управління та адміністрування ДУТ

10:53, 21-09-2022

Складний період, у якому зараз перебуває наша держава, завдяки Збройним Силам України завершиться перемогою, і ми маємо відбудувати наші громади, регіони і країну в цілому.

План відновлення, який було презентовано 4-5 липня 2022 року в Лугано містить найнеобхідніші сімнадцять Національних програм, серед яких – програма «Основи відновлення: цифрова держава».

Після Другої світової війни знадобилось понад 20 років, щоб відбудувати зруйновану Європу. Ми маємо розуміти, що і нашу країну очікують великі терміни періоду відбудови. Однак ми будемо це робити з акцентом на діжиталізацію (цифровізацію), а для цього необхідно мати висококваліфікованих фахівців на всіх рівнях публічного управління: державному, регіональному, місцевому.

Розуміючи виклики сьогодення перед Україною у сфері публічного управління та адміністрування, кафедра публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій навчатиме своїх студентів не тільки основним управлінським принципам та механізмам, а й безпосередньому управлінню та аналізу проектів та програм з акцентом на ІТ-вирішення в публічному секторі.

Спільно ми відновимо та розбудуємо Україну!