Вітаємо першокурсників спеціальності 073-Менеджмент з початком навчального року!

18:38, 21-09-2022

Дорогі першокурсники Державного університету телекомунікацій, вітаємо Вас із початком нового етапу Вашого життя!

Розпочалися одні із щасливих років у кожного студента в Державному університеті телекомунікацій. Нові знайомства, отримання високих знань в управлінській сфері, можливість засвоїти фахову англійську мову на рівні міжнародного стандарту В2, отримання сертифікатів від партнерів кафедри ТОВ «M.E.Doc», ТОВ «ПРОКОМ», ТОВ «Парус – Регіони» - це все є високою якістю викладання на кафедрі менеджменту, де практичні заняття спрямовані на отримання навичок в застосування інформаційно-комунікаційних технологій в управлінні. На кафедрі менеджменту реалізується концептуально нова Інноваційна освітня модель, наріжними каменями якої є: підвищення якості освіти і набуття нашими випускниками кваліфікованих конкурентних переваг на ринку праці через переосмислення традиційних форм, методів і змісту навчання, а саме: поглиблення практичної складової, посилення мовної підготовки, гнучкість навчальних траєкторій задля досягнення відповідних загальних та професійних компетентностей.

Щасливі та мотивовані на знання студенти спеціальності 073-Менеджмент з цікавістю поринули у студентське барвисте життя, адже Державний університет телекомунікацій займає одні з найкращих позицій серед вищих навчальних закладів України, а це вкотре підтверджує його спроможність готувати фахівців вищого ґатунку.

Кафедра менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій все робить для того, щоб першокурсників спеціальності 073-Менеджмент зорієнтувати у всіх аспектах студентського життя. Це початок нового етапу в житті, і попереду устудентів чекають цікаві, насичені студентські роки!

Кафедра Менеджменту бажає Вам, любі наші студенти, удачі в навчанні, радості оволодіння новими знаннями, професійних успіхів, здійснення надій, міцного здоров’я та позитивного настрою!