У добру путь, дорогі першокурсники!

13:05, 26-09-2022

20 вересня 2022 року для цілої когорти молодих людей сталася знаменна подія – урочиста посвята у студенти першого курсу 2022-2023 навчального року!

На центральній алеї Державного університету телекомунікацій зібралися першокурсники, гості, професорсько-викладацький склад на чолі з ректором – генерал-полковником, доктором технічних наук, професором Володимиром Борисовичем Толубком.

У своєму привітанні ректор наголосив, що навчання потребує наполегливості, працьовитості та впевненості у своїх силах, а головне – щирого прагнення до знань та підкорення нових освітньо-професійних вершин. Оскільки тільки висококваліфіковані фахівці та освічені люди зможуть здобути успіх та визнання в сучасному світі, а успішна кар'єра та щасливе майбутнє починаються саме в нашому Державному університеті телекомунікацій.

Особливо драйвова та разом з тим зворушлива атмосфера панувала під час знайомства студентів з викладачами кафедри публічного управління та адміністрування. Завідувачка кафедри – Світлана Михайлівна Петькун познайомила студентів-першокурсників з професорсько-викладацьким складом кафедри. Кожен з викладачів побажав майбутнім фахівцям з публічного управління та адміністрування значних досягнень та успіхів в оволодінні професією управлінця, наголошуючи на значущості публічно-управлінської діяльності, яка полягає у високому призначенні й соціальній відповідальності державних службовців, управлінців усіх статусів і рангів організовувати свою професійну діяльність на засадах дотримання законодавства України, відповідно до потреб громадян, засвідчуючи компетентність і морально-ціннісні орієнтири, та розбудовувати державу.

Важливим стало й те, що кожен студент/ка мали змогу представити себе, підкресливши свою вмотивованість щодо опанування професії управлінця.

У такий спосіб всі присутні «почули» майже кожен куточок нашої незалежної, нескореної, волелюбної і, безсумнівно, процвітаючої Батьківщини, частку фундаменту якої закладено на кафедрі публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій.

В добру путь, дорогі першокурсники!