Продовжуємо вивчати Erlang: старт набору на курси

08:42, 03-10-2022

Після успішного запуску кафедрою Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем курсів з мови програмування Erlang та працевлаштування одного студента, було прийнято рішення про повторне їх проведення.

Курси буде проводити розробник програмного забезпечення з багаторічним досвідом, начальник інженерного відділу компанії BetInvest Сергій Костюшкін. Кращі отримають пропозицію працевлаштування!

Курси є безкоштовними та будуть проходити в онлайн-форматі о 09:45 щоп’ятниці! Старт 07.10.2022!

Якщо ви маєте бажання долучитись до наших занять, відправте на пошту kafedraist204@ukr.net своє ПІП, групу та номер телефону (або нік для пошуку), на якому у вас мессенджер telegram.

Долучайтесь, адже так ви отримаєте знання та можливість отримати добре оплачувану роботу не маючи навіть досвіду (як часто ви можете бачити у описах вакансій).

Запрошуємо приєднатись усіх бажаючих студентів!

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

запрошує на навчання за спеціальністю

126 Інформаційні системи та технології!