XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Додатковий набір до магістратури - останній шанс з 08 листопада до 30 листопада 2022р.!
Вступ БЕЗ ІСПИТІВ - лише за мотиваційним листом!

Тел. +38(066)227-46-60 (Viber, Telegram); +38(044) 249-25-91

До уваги магістрів першокурсників

17:13, 03-10-2022

Шановні вступники!

Колектив кафедри Телекомунікаційних систем та мереж щиро вітає Вас зі вступом до МАГІСТРАТУРИ за освітньою програмою ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА МЕРЕЖІ.

Нагадуємо, що навчання розпочинається з 05 жовтня 2022 року у дистанційному форматі. Тому ознайомтеся, будь ласка, з розкладом навчальних занять ЗА СКЛАДОМ СВОЇХ ГРУП, який наведено нижче.

Розуміємо, що це дійсно ускладнить процес оволодіння необхідними Вам знаннями, тому    04 жовтня о 13.30 в Актовому залі Державного університету телекомунікацій відбудеться зустріч директора Навчально наукового інституту Телекомунікацій к.т.н., доцента Кравченка Владислава Ігоровича зі вступниками до магістратури для вирішення організаційних питань.

ЯВКА ОБОВ’ЯЗКОВА !!

ТСДМ-51

1

Акуленко Оксана Олександрівна

2

Бабенко Леонід Петрович

3

Боренко Олександр Сергійович

4

Венгльовський Ярослав Васильович

5

Войтенко Олександр Сергійович

6

Голік Вадим Сергійович

7

Горбач Максим Сергійович

8

Д`яков Костянтин Валерійович

9

Даль Ілля Олексійович

10

Денік Павло Олексійович

11

Дмитраков Тарас Сергійович

12

Добровольський Роман Володимирович

13

Довбенко Антон Володимирович

14

Захаржевська Аліна Анатоліївна

15

Ігнатенко Анастасія Сергіївна

16

Карпенко Сергій Анатолійович

17

Клещевніков Дмитро Олегович

18

Кононов Андрій Олександрович

19

Кравченко Олеся Сергіївна

20

Кузьменко Максим Юрійович

21

Лаптінов Ярослав Борисович

22

Лижов Олексій Михайлович

23

Лічманюк Юлія Сергіївна

24

Миронова Тетяна Іванівна

25

Михлін Сергій Михайлович

26

Москаленко Данило Олексійович

27

Панченко Лілія Євгенівна

 

ТСДМ-52

1

Пасічник Олександр Сергійович

2

Колос Валерія Миколаївна

3

Пелепей Максим Михайлович

4

Поддубний Ярослав Юрійович

5

Попов Іван Максимович

6

Романенко Валентин В`ячеславович

7

Самолюк Олександр Миколайович

8

Слівчак Станіслав Вадимович

9

Солонець Неля Андріївна

10

Стеблянко Ілля Сергійович

11

Степаненко Юрій Сергійович

12

Топорков Євгеній Олександрович

13

Тулупов Віталій Андрійович

14

Федчук Володимир Сергійович

15

Харченко Олександр Павлович

16

Ходаківський Дмитро Олександрович

17

Христевич Олександр Сергійович

18

Хропост Павло Вікторович

19

Циганов Андрій Сергійович

20

Черевко Дмитро Олександрович

21

Чередніченко Євгеній Петрович

22

Чорний Олексій Володимирович

23

Чуджановська Дарина Сергіївна

24

Шаповалов Владислав Сергійович

25

Швець Валерія Валеріївна

26

Шульга Вячеслав Ігорович

27

Шуляк Дарія Геннадіївна

28

Шуміло Дмитро Валентинович

29

Якимчук Юрій Олексійович

 

ТСДМ-53

1

Андрійчук Владислав Вікторович

2

Андрійчук Дмитро Анатолійович

3

Анніков Євген Сергійович

4

Бабич В`ячеслав Олександрович

5

Бондар Дмитро Володимирович

6

Бондар Петро Вячеславович

7

Бондаренко Олексій Володимирович

8

Борейко Вадим Олександрович

9

Ведмідь Дмитро Тарасович

10

Верхотуров Денис Олександрович

11

Гавриленко Андрій Олександрович

12

Герасименко-Вакуленко Наталія Олександрівна

13

Глущенко Олексій Володимирович

14

Горбовський Андрій Володимирович

15

Гринь Андрій Костянтинович

16

Давидюк Петро Сергійович

17

Журбенко Володимир Валерійович

18

Забродський Антон Ігорович

19

Збіняков Павло Васильович

20

Зінченко Олександр Михайлович

21

Іванченко Світлана Іванівна

22

Іщенко Ілля Євгенович

23

Коваленко Назар Сергійович

24

Ковальов Олександр Євгенович

25

Ковревський Олександр Ігорович

26

Кожуховський Григорій Вікторович

27

Коломоєць Владислав Валерійович

 

ТСДМ-54

1

Кондратенко Владислав Андрійович

2

Корнійчук Роман Вікторович

3

Ленда Євгеній Олександрович

4

Лисенко Руслан Олександрович

5

Луценко Павло Андрійович

6

Любімов Дмитро Андрійович

7

Мацелюк Максим Євгенович

8

Машлянка Денис Валерійович

9

Москалюк Олександр Вікторович

10

Муравчик Кирило Станіславович

11

Нечипоренко Максим Олегович

12

Оніщук Ольга Петрівна

13

Осіпчук Володимир Іванович

14

Павлов Владислав Анатолійович

15

Павловський Максим Олегович

16

Паршин Микола Володимирович

17

Паршина Оксана Іванівна

18

Полтко Денис Романович

19

Пономаренко Артем Сергійович

20

Саяпін Андрій Сергійович

21

Сервірог Олексій Ігорович

22

Скриннік Дмитро Володимирович

23

Срібний Олексій Анатолійович

24

Старченко Ігор Володимирович

25

Титарчук Назар Олегович

26

Тужик Андрій Юрійович

27

Уткін Андрій Валерійович

Будь ласка:

1) Будьте готові оформити заяву на вивчення дисциплін за вільним вибором студента.

2) Передбачте можливість відразу здійснити оплату вартості виготовлення студентського квитка (137 грн 94 коп.) та залікової книжки (до 40 грн.). Замовлення студентських квитків буде здійснюватися лише за фактом їх попередньої оплати.

Читайте також
Переглядів: 786