Меморандум про співпрацю з асоціацією EASE

17:39, 03-10-2022

Кафедра Технологій цифрового розвитку готує ІТ-спеціалістів, які будуть мати не лише ґрунтовні теоретичні знання, а й реальні практичні вміння. Саме тому важливим напрямком роботи кафедри є активна співпраця з провідними ІТ-компаніями.

Вересень ознаменувався для нас важливою подією – підпис меморандуму про співпрацю з Європейською Асоціацією Програмної Інженерії.

Європейська Асоціація Програмної Інженерії – це ком’юніті з понад 10 500 представників IT-галузі Європи, які працюють в напрямку Software розробки, UI/UX Design, hardware, робототехніки, космічної робототехніки, IP-телефонії, Cloud Services, EdTech, IT-юриспруденції, кібербезпеки та ін.

Мета EASE – зробити Україну надпотужним технологічним центром і важливою складовою в її реалізації є покращення якості освіти. Асоціація активно співпрацює з вищими навчальними закладами та профільними ІТ-академіями для того, аби внести практичних знань в процес освіти.

Наша кафедра готова до плідної співпраці та покращенню знань та вмінь наших випускників.