XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

До уваги студентів-магістрів кафедри ТСМ

11:53, 04-10-2022

Шановні вступники, які вступили в цьому році до магістратури.

Навчання буде організовано дистанційно за розкладом навчальних груп, дивіться уважно (списки груп магістрів : https://dut.edu.ua/ua/news-1-599-10473-do-uvagi-magistriv-pershokursnikiv_kafedra-telekomunikaciynih-sistem-ta-merezh ).

Розклад навчальних занять:    http://e-rozklad.dut.edu.ua/timeTable/group

Посилання на постійні діючі конференції викладачів за своїми дисциплінами розміщені на сторінці кафедри Телекомунікаційних систем та мереж у розділі Дистанційне навчання (https://dut.edu.ua/ua/2083-distanciyne-navchannya-kafedra-telekomunikaciynih-sistem-ta-merezh)

Якщо у вас не вдається дистанційно зв’язатися з викладачами, ви можете знайти викладачів кафедри Телекомунікаційних систем та мереж за графіком нижче.

До 15 жовтня уточніть з викладачами порядок підтримки зв’язку, отримання та виконання завдань за навчальними дисциплінами.

№п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата

Час ,місце знаходження

1

Власов Олександр Миколайович

понеділок,вівторок, п’ятниця

 11.00 - 15.00 лаб 220

2

Гетманець Олексій Володимирович

вівторок, середа, четверг

12.00 - 16.00 каб.208

3

Гринкевич Ганна Олександрівна

понеділок

12.00 - 15.00 лаб.209

4

Антонюк Михайло Іванович

понеділок, середа четверг

10.00-14.00 каб. 208

5

Варфоломеєва Оксана Григорівна

понеділок, середа п’ятниця

13.00 - 18.00 лаб.220

6

Афанас’єв П.В.

вівторок,четверг, п’ятниця

12.00 - 16.00 каб.208

7

Градобоєва Неля Вікторівна

понеділок, середа четверг

11.00 - 15.00 лаб.222

8

Бондаренко Тарас Григорович

понеділок, середа,

вівторок

8.00 - 10.00

17.00 - 18.00

лаб.201, каб.208

9

Домрачева Катерина Олексіївна

четверг

13.00 - 18.30 каб. 209, лаб.220

10

Лаврінець Костянтин Григорович

кожного дня

студ.центр

11

Марков Сергій Юхимович

вівторок, середа, четверг

15.00 - 17.00

лаб. 201,

каб. 208

12

Малюженко Михайло вікторович

понеділок, середа п’ятниця

11.00 - 15.00

лаб. 201,

каб. 208

13

Миронов Дмитро Вікторович

понеділок

середа - 2 неділя

четверг -. 2 неділя

п’ятниця - 1 неділя

                   2 неділя

 

13.00 - 17.00

8.30 - 12.30

14.30 – 18.30

13.00 – 17.00

14.00 – 18.00

Лаб. 220,222

14

Твердохліб Микола Григорович

вівторок, середа

12.00 – 16.00

15

Жукова Олена Ромуальдівна

понеділок, середа п’ятниця

10.00-18.00 каб.208,лаб.201

16

Придибайло Оксана Борисівна

Вівторок,середа, п’ятниця

10.00-15.00 Лаб.220

 

Читайте також
Переглядів: 593