Фізична культура та спорт – невід’ємна складова здорового способу життя студентів.

23:36, 04-10-2022

Важливою частиною життя Державного університету телекомунікацій (ДУТ) є фізична культура та спорт. Повноцінний фізичний розвиток особистості, сформованість її фізичних здібностей, зміцнення здоров’я, гармонії тіла і духу – є одним із напрямків спортивно-масової роботи в ДУТ.

В університеті працюють спортивні секції за вподобаннями студентів і співробітників. Фізичне виховання і спорт у ДУТ є важливим чинником залучення молодого покоління до здорового способу життя, збереження й зміцнення здоров’я, профілактики захворювань і формування гуманістичних цінностей, що сприяє досягненню фізичної та моральної досконалості, популяризації рухової активності та фізичному вдосконаленні, збагаченню рухового досвіду студентів, вихованню корпоративної культури та, разом з іншими напрямами роботи університету, створюють репутаційний імідж нашого закладу вищої освіти.

Студенти мають можливість на факультативних заняттях з фізичного виховання розвивати свої фізичні якості і набувати знання та навички з футболу, волейболу, баскетболу, легкої атлетики, боксу, настільного тенісу, атлетичної гімнастики, фітнесу, шейпінгу, пілатесу, стречінгу і ін.

Університет має власну добре облаштовану спортивну матеріально-технічну базу, яка представлена: Спортивним комплексом – стадіон «Зв’язківець», фітнес-центром, тренажерним залом.

В університеті регулярно проводяться внутрішні університетські змагання, в тому числі – спартакіади.

У рамках святкування Міжнародного дня студентського спорту в ДУТ з 27 по 30 вересня була проведена чергова спартакіада. Студенти змагались у чотирьох дисциплінах: гирьовий спорт, армрестлінг, настільний теніс та шахи. Головною метою проведення спартакіади було: популяризація і підвищення престижу студентського спорту та фізичної культури, як засобу оздоровлення рухової активності та органічної складової здорового способу життя, широкого залучення студентської молоді до занять фізичною культурою і спортом, розвитку фізичної культури та спорту в Україні, підвищення рівня майстерності та якості навчально-тренувальної і виховної роботи студентів.

Випускники шкіл та коледжів можуть бути впевненні – вибравши ДУТ ви отримаєте не тільки можливість здобути високоякісні знання, а також усі умови для розвитку свого здоров’я та фізичного стану.