Відповіді на найпоширеніші запитання

14:33, 01-11-2022

1. Коли виплачується соціальна стипендія?

Соціальна стипендія виплачується в кінці місяця (30-31 число)

2. Де зробити довідку внутрішньо переміщеної особи?

Довідку ВПО в паперовому вигляді можна оформити в районному Управлінні соціального захисту населення (Соцбез) за місцем фактичного проживання (наприклад, якщо Ви проживаєте в гуртожитку Державного університету телекомунікацій за адресою вул. Солом’янська, 7а, Ви можете звернутися в Управління соціального захисту населення Солом’янського району міста Києва за адресою: проспект Повітрофлотський, 40)

3. Які документи потрібні для того, щоб стати на облік?

З повним переліком необхідних документів можна ознайомитися тут https://dut.edu.ua/ua/2150-socialna-robota-viddil-z-pitan-socialnih-ta-navchalnih-problem-studentiv

4. До котрої працює соціальний відділ?

Соціальний відділ працює з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 15:45

Субота, неділя – вихідні

5. А яка сума стипендії соціальної та академічної?

Соціальна стипендія – 1180,00 грн. (для ВПО, дітей УБД, осіб з інвалідністю, малозабезпечених та дітей шахтарів), виплачується студентам, які навчаються на бюджеті;

Соціальна стипендія для дітей сиріт віком до 18 років – 3927,00 грн., виплачується студентам, які навчаються на бюджеті;

Соціальна стипендія для дітей сиріт віком від18 років – 3722,00 грн., виплачується студентам, які навчаються на бюджеті;

Академічна стипендія – 2000,00, виплачується студентам, які навчаються на бюджеті та пройшли по рейтингу.

6. Чи переведуть мене на бюджет якщо я стану на облік в соціальний відділ?

Соціальний відділ не займається переведенням на бюджет студентів пільгових категорій. Відділ проводить облік студентів пільгових категорій та, у разі їх переведення на бюджетну форму навчання,  оформлює соціальну стипендію.

7. Чи може хтось подати замість мене документи на облік?

Документи подаються особисто у повному переліку.

8. А карта для виплат Монобанку (Ощадбанку, Аваль, Райффайзен і т.д.) підходить?

Студентська стипендія приходить ВИКЛЮЧНО на карту для виплат ПриватБанку

9. Чи можна отримувати дві стипендії одночасно?

Дві стипендії (соціальну та академічну) мають право отримувати тільки діти сироти.

10. Чи можна стати на облік тільки з копією довідки ВПО (посвідченням УБД і т.д.)?

Ні, на облік можна стати виключно надавши повний пакет документів.