Практичні вміння створювати електронні засоби – запорука успіху майбутнього фахівця захисту інформації

18:09, 04-11-2022

Незважаючи на періодичні повітряні тривоги, на кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту працює гурток з проектування та розробки технічних засобів охорони об’єктів та технічних пристроїв протидії витоку інформації по технічним каналам. На минулому тижні студенти мали змогу ознайомитись не лише з готовими зібраними моделями різних приладів, а й зібрати все з нуля. Так, наприклад, студентами було зібрано вимірювальний пристрій контролю якості напівпровідникових елементів. Цей прилад використовують для тестування активних елементів  електричної схеми на їх справність або ж для визначення їх параметрів. В рамках дисципліни «Методи та засоби технічного захисту інформації» на практичних заняттях студенти опановують навички пайки та самостійного збирання функціонально закінчених електронних приладів, які замовляються компаніями – партнерами кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту.