Стань затребуваним Erlang-розробником разом з кафедрою ІПЗАС

10:51, 07-11-2022

Студенти кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем мають унікальну можливість вивчати мову програмування, на якій пишуть програмне забезпечення для систем з високим та змінним навантаженням - Erlang.

Курси з вивчення мови програмування Erlang доходять свого екватору, тому якщо ти ще не з нами - маєш останній шанс приєднатись (умови приєднання - тут).

Крім того, щоб стати затребуваним Erlang-розробником необхідно переконатись, що ви:

• пройшли курси Erlang на кафедрі ІПЗАС, які проводить профі (про лектора - тут);
  • дружите з логікою (або навчались на 126 спеціальності та вивчали "Вищу математику");
  • перечитали все про алгоритми (або навчались на 126 спеціальності та вивчали "Алгоритми та структури даних");
  • знаєте, що таке системи керування версіями проєктів (або навчались на 126 спеціальності та вивчали "Основи інформаційних технологій");
  • любите та вмієте працювати у linux терміналі (або навчались на 126 спеціальності та вивчали "Операційні системи");
  • знаєте що таке select, insert, update та добре вмієте робити ці базові операції з базами даних (або навчались на 126 спеціальності та вивчали "Бази даних");
  • ваша технічна англійська іс вері гут (або навчались на 126 спеціальності та вивчали "Іноземна мова за професійним спрямуванням").

Ви можете вивчати це на різних курсах, витратити ну дуже велику суму коштів або прийти навчатись на 126 спеціальність кафедри ІПЗАС та старанно виконувати усі вказівки викладачів. І після випуску ви уже готові до співбесіди!

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

запрошує на навчання за спеціальністю

126 Інформаційні системи та технології!