День української писемності та мови у Державному університеті телекомунікацій 2022

20:47, 10-11-2022

9 листопада, у День української писемності та мови відбувся традиційний радіодиктант національної єдності.

Цього року автором тексту є письменниця та режисер Ірина Цілик, а прочитала його народна артистка України Ада Роговцева.

Ада Роговцева прочитала текст Ірини Цілик "Твій дім".

"Розкажи мені про свій дім… Який деколи здатен уміститися до розмірів валізи. Всі ми тепер, як равлики, знаємо ціну великих переселень..."

У Державному університеті телекомунікацій завідувачі кафедр Навчально-наукового інституту Інформаційних технологій і Навчально-наукового інституту Менеджменту та підприємництва на чолі із завідувачем кафедри української мови приєднались до радіодиктанту.