Навчання під час війни

16:54, 14-11-2022

Незважаючи на важкий стан в країні, наш університет продовжує займатись навчанням наших майбутніх висококваліфікованих спеціалістів. Так, кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту забезпечує доступ до сучасної лабораторії з усім необхідним обладнанням та стабільною електричною мережею усім бажаючим студентам протягом робочого тижня. Охочі мають змогу в спокійному ритмі виконати усі необхідні їм лабораторні роботи, а ще проконсультуватись з викладачами, які охоче пояснюють незрозумілі моменти. Окрім виконання планових робіт, протягом навчального процесу студенти мають змогу додатково ознайомитись з приладами захисту інформації, розібрати їх по деталям та побачити як працює той, чи інший елемент захисту. На цьому тижні був представлений примайльно-контрольний пристрій охоронної сигналізації з кодовим доступом. Майбутні спеціалісти розібрали цей прилад у нашій лабораторії  «Контролю доступу HIKVISION» та отримали практичні навички та навики роботи з ним.