ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

10:56, 19-11-2022

Ми піклуємось про наших студентів, але також не забуваємо про майбутніх абітурієнтів, тому кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту  вважає незайвим проводити міні екскурсії для бажаючих. Також ми дозволяємо самим студентам проводити екскурсії за попередньою домовленістю з їхнім куратором. Студенти мають право розповісти те, яким вони побачили навчання в університеті, показати чим вони займаються, з чим працюють, чого вже встигли досягти. Ми вважаємо, що саме такий підхід є найбільш показовим для абітурієнтів, щоб вони реально могли оцінити якість навчання та готовність університету для забезпечення навчальних потреб студента. Запрошуємо всіх бажаючих абітурієнтів, які прагнуть стати висококваліфікованим фахівцем з захисту інформації, що на теперішній час є однією з затребуваних професій ринку праці, в довільний час з 08:00 до 17:00 відвідувати лабораторії нашої кафедри.