Запрошуємо магістрів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» представити звіти практик!

13:00, 21-11-2022

Важливим етапом підготовки магістрів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» є проходження циклу практик: науково-педагогічної, науково-дослідної та переддипломної.

Науково-педагогічна практика дозволяє закріпити знання магістрів з питань організації і форм здійснення навчального процесу в сучасних умовах, його наукового, навчально-методичного та нормативного забезпечення, формування вмінь і навичок опрацювання наукових та інформаційних джерел при підготовці занять, застосування активних методик викладання професійно-орієнтованих дисциплін відповідно до фахового напряму та дисциплін циклу зі спеціальності.

Науково-дослідна практика магістрів відіграє важливу роль для магістрів у написанні магістерської кваліфікаційної роботи.Головною метою науково-дослідної практики є підготовка глибоко мислячого спеціаліста в галузі інженерії програмного забезпечення, здатного володіти основами теорії науки і творчої наукової діяльності, навичками збору, оброблення та аналізу результатів наукових експериментів, здатного генерувати ідеї, володіти нахилами і здібностями до наукових повідомлень і прогнозів.

Переддипломна практика є видом освітнього процесу, спрямованого на підготовку здобувачів вищої освіти магістерського рівня до професійної діяльності, в основному шляхом самостійного рішення реальних науково-дослідних та/або виробничо-господарських завдань, а також апробації в реальних умовах теоретичних досліджень за темою кваліфікаційної роботи магістра.

Після закінчення терміну практик студенти звітують про виконання програми та індивідуального завдання.

Запрошуємо магістрів надати звіти даних практик!

Коли: 22-25.11.2022 року

Графік виступів:  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-gN-o79gwYeciFgWNlifDvq-swUeYlTi/edit?usp=sharing&ouid=114147747773872068113&rtpof=true&sd=true

Посилання  Zoom: https://us05web.zoom.us/j/87057951983?pwd=YWJsZXNCVDZJbWNLUnJGZUdVVTJCdz09

Ідентифікатор конференції: 870 5795 1983