Всеукраїнська науково-практична конференція на кафедрі документознавства та інформаційних технологій

13:03, 21-11-2022

17 листопада 2022 року відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 029 ІНФОРМАЦІЙНА, БІБЛІОТЕЧНА ТА АРХІВНА СПРАВА: НОМЕНКЛАТУРА, ЗМІСТ І МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН».

Мета всеукраїнської науково-практичної конференції: охарактеризувати вітчизняну модель професійної підготовки фахівців у сфері інформації, документації, бібліотечної та архівної справи, розкрити внесок закладів вищої освіти України в розбудову спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, окреслити актуальні питання щодо визначення складу, змісту й методик викладання фахових дисциплін за спеціальністю.

У теплій і дружній атмосфері були обговорені актуальні питання підготовки фахівців за спеціальністю 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа. До онлайн конференції долучилися фахівці галузі, вчені, викладачі та студенти кафедри. Особливо приємно, що захід відбувся у Міжнародний день студента та Всесвітній день філософа, що є дуже символічним поєднанням молодих і вже знаних науковців.

Конференцію було розпочато з вітального слова Виноградової Олени Володимирівни, доктора економічних наук, професора, академіка АЕН України, завідувача кафедри Маркетингу Державного університету телекомунікацій, що надихнуло усіх учасників до подальшої роботи.

Доповіді В. Бездрабко, О. Гараніна, Ю. Ковтанюка, О. Загорецької, К. Климової, Т. Сидоренко активно обговорювалися та змусили замислитися кожного. На одному диханні, не відчуваючи часу відбулося пленарне засідання.

До роботи секцій долучилися старші викладачі, молоді науковці кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій, студенти спеціальності 015 «Професійна освіта (Цифрові технології)», факультету гуманітарноприродничої освіти і соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі; студенти спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа Комунального закладу «Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради; аспіранти Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського НАН України та інші.

Дякуємо усім учасникам, партнерам, стейкхолдерам (УНДІАСД), друзям кафедри, які знайшли можливість і час, зробили усе можливе, щоб захід відбувся!

Такі зустрічі обов’язково стануть традицією у подальшій роботі кафедри!