Вручення сертифікатів студентам кафедри документознавства та інформаційної діяльності від компанії-стейкхолдера ПАТ «ІнфоПлюс»

19:37, 28-11-2022

Цифровізація й автоматизація – це реалії нашого життя. Жодне підприємство не може функціонувати без електронного документообігу. Саме це сучасне програмне забезпечення дозволяє оптимізувати й спростити процес документаційного забезпечення установи, унеможливити втрату чи підроблення ділових паперів.

Документообіг поділяють на зовнішній і внутрішній, усе залежить від цілей і завдань, для яких створюють документ. Внутрішній призначений для обміну інформацією між підрозділами підприємства, а зовнішній – для робіт з контрагентами.

Створений за допомогою системи електронного документообігу документ має таку ж юридичну силу, як і паперовий.

Фахівці з електронного документообігу затребувані на ринку праці у сфері органів державної влади, банківських та фінансових установ, юридичних компаніях, промисловості, міжнародних організаціях.

Здобувачі вищої освіти спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, що навчаються за освітніми програмами першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, за умови успішного освоєння освітнього компонента «Сучасні системи електронного документообігу» або проходження навчальних курсів на базі ПАТ «ІнфоПлюс» отримують від партнера-кафедри сертифікат, який підтверджує їх знання та практичний досвід роботи в системі програмного забезпечення АСКОД.