XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:

Навчання в супереч викликам воєнного стану

23:57, 28-11-2022

Незважаючи на важкий стан в країні та проблеми з постачанням електроенергії та зв’язком, наш університет продовжує займатись навчанням (ефективно поєднуючи онлайн та офлайн заняття) наших майбутніх висококваліфікованих спеціалістів, а викладачі кафедри менеджменту вдосконалюють фахові навички на міжнародному підвищенню кваліфікації. Міжнародне підвищення кваліфікації це важливий фактор підвищення конкурентоспроможності викладачів Державного університету телекомунікацій.

Відповідно до вимог МОН України, регулярно здійснюється підвищення науково-педагогічної кваліфікації викладачів кафедри менеджменту, що підтверджено відповідними сертифікатами та свідоцтвами: « Системний огляд та мета-аналіз», затверджені Європейською академією наук і досліджень (Hamburg/Germany-2022,  XV-16-293849248-22) та   Он-лайн курс для науковців, авторизований Європейською академією наук і досліджень (Hamburg/Germany-2022, XI-12-190293846-20 ) «On Being a Scientist Course».

Метою участі науково-педагогічних працівників кафедри менеджменту у різноманітних програмах стажування є: підвищення рівня їх теоретичної та практичної підготовки, опанування новітніми унікальними методами викладання, проектного підходу в організації навчального процесу на основі кращих міжнародних практик та інновацій щодо навчання. У ході таких заходів викладачі не тільки набувають міжнародний досвід провадження науково-дослідної й викладацької діяльності, а також приймають участь у забезпеченні інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Отже, професійний розвиток науково-педагогічних працівників кафедри менеджменту передбачає безперервний процес набуття нових та вдосконалення раніше набутих професійних та загальних компетентностей, необхідних для професійної діяльності, передбачає постійну самоосвіту, зокрема  у формі міжнародного стажування.

Фотографії

Читайте також
Переглядів: 478