Всесвітній день боротьби зі СНІДом

16:40, 30-11-2022

День боротьби зі СНІДом проголошено Всесвітньою організацією охорони здоров'я та вперше відзначено 1 грудня 1988 року. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно.

Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

Пам’ятайте, що сьогодні ВІЛ – це не вирок. Люди  з вірусом імунодефіциту можуть жити звичайним життям, народжувати дітей, працювати, подорожувати тощо. Достатньо вчасно почати терапію.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це важлива нагода для підняття поінформованості молоді, широких верств населення про проблеми ВІЛ/СНІДу, проблеми людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, звільнення від наркотичної та алкогольної залежності.

Нагадуємо про важливість тестувань на ВІЛ та для вашої зручності лишаємо посилання із пунктами тестування в різних регіонах України: https://phc.org.ua/pro-centr/proekti/ahf-ukraine/testuvannya-na-vil-ta-profilaktika

Також до вашої уваги пропонуємо служби допомоги молоді з актуальних питань:

432-90-36 - Асоціація ВІЛ інфікованих “Ми з вами”;

0-800-500-451 - Телефон довіри з проблем ВІЛ/СНІД національна лінія”;

450-91-68 - Міський центр боротьби зі СНІДом.

Символом боротьби зі СНІДом стала червона стрічка. Як символ боротьби з ВІЛ/СНІД вона була запропонована у 1991 році американським художником Франком Муром, який належить до асоціації «Візуальний СНІД». Вона означає: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї».