Знання англійської мови - інструмент успіху

15:43, 02-12-2022

Навчання на кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту  є не тільки набуття практичних навичок з паяння мікросхем для професійного обладнання чи вивчення компонентної бази та схемотехніки для роботи з приладами, які сконструйовані за різними фізичними принципами для кіберзахисту, а й вивчення документації до них для більш поглибленого їх ознайомлення та вміння налаштовувати їх. Ми готуємо наших студентів до роботи в провідних компаніях в Україні та за кордоном і тому, щоб вони не витрачали додатково час на вивчення англійської мови, викладаємо їм технічну англійську мову в рамках дисципліни фізичні принципи передачі та прийому інформації, яка базується на іноземних стандартах та протоколах. Це означає, що майбутні працівники отримають базові якісні знання як англійської мови, так і самої дисципліни.