Спеціальність «Економіка»: вчимо бути справжніми експертами

16:44, 02-12-2022

Студенти спеціальності 051 «Економіка» в рамках освітньої програми «Економіка підприємств ІТ-бізнесу» вже з першого курсу мають можливість відчути себе в якості експерта з визначення інвестиційної привабливості регіону. Такий досвід вони отримують на практичних заняттях з «Регіональної економіки» (викладач д.е.н., доцент, професор кафедри економіки Хаврова  Катерина Сергіївна).

Кожен студент обирає той регіон України, який йому цікаво дослідити, і обґрунтовує найбільш привабливі сектори.  Дослідження проводиться за такими складовими, як: економіко-географічне положення, ресурсний потенціал, трудовий потенціал, економічні можливості, місткість споживчого ринку, інфраструктурний потенціал, науково-технічні перспективи, інвестиційні преференції.

Завершуючи проект, студенти відчули всю складність роботи експерта-економіста. Дані збираються поступово, інформацію потрібно перевіряти – отже висновки робляться не одразу і вимагають переконливості. Але, незважаючи на всі складнощі, робота викликає неабияку зацікавленість і жваві дискусії. Скільки можливостей у нашої Країни!

До зимової сесії ще майже місяць, отже багато цікавих завдань ще попереду. До зустрічі на заняттях, шановні студенти!