Обговорення освітньої програми «Інформаційні технології автоматизації бізнес-процесів та аналізу даних» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

09:46, 06-12-2022

Шановні здобувачі, викладачі, роботодавці та всі, хто цікавиться якістю вищої освіти! Запрошуємо вас взяти участь в обговоренні та оновленні освітньо-професійної програми «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ АВТОМАТИЗАЦІЇ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ ТА АНАЛІЗУ ДАНИХ» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 124 «Системний аналіз». Будемо вдячні за ваші пропозиції та зауваження.

З освітньою програмою можна ознайомитись за посиланням:

Освітньо-професійна програма "Інформаційні технології автоматизації бізнес-процесів та аналізу даних" (проект 2022)

Пропозиції приймаються до 30 січня 2023 р. на електронну адресу t_gord@hotmail.com