Збірна в перетягуванні канату Державного університету телекомунікацій

21:31, 29-12-2022

Початок великого шляху до майбутніх перемог розпочали збірні з перетягування канату Державного університету телекомунікацій. Так 10 грудня 2022 року на відкритому Чемпіонаті міста Києва дебютували наші збірні команди чоловіків та дівчат, а згодом 17 грудня  2022 року змагалися на Чемпіонаті України серед студентів закладів вищої освіти з перетягування канату в приміщенні.

Не дивлячись на те, що відкриття змагань збіглося з початком повітряної тривоги і майже протягом всього заходу було відсутнім електропостачання, змагання для наших атлетів були успішними, з гарним настроєм і завзятістю. Участь у змаганнях взяли студентські команди закладів вищої освіти Києва, Львова і Харкова, в підсумку 13 чоловічих і 4 жіночих команди.

Західний регіон нашої держави на змаганнях представляли 2 чоловічі і 2 жіночі команди Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, а східний – 2 чоловічі команди Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Честь столиці захищали 2 жіночі і 9 чоловічих команд, що представляли 6 ЗВО Києва: Київський військовий ліцей імені Івана Богуна, Національну академію Служби безпеки України, Військовий інститут телекомунікацій і інформатизації імені Героїв Крут, Національний авіаційний університет, Державний університет телекомунікацій і найбільше представництво команд (3 чоловічі і 2 жіночі) було у господарів майданчика, які є багаторазовими чемпіонами вже не лише України, а й Європи, - Державного торговельно-економічного університету – команди Atlants.

Під час урочистого відкриття заходу перед учасниками виступили і побажали успішних змагань і тихого дня запрошені почесні гості: заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Володимир Попко, начальник Київського міського відділення КФВС МОН Сергій Бобровник, завідувач кафедри фізичної культури ДТЕУ В’ячеслав Гамов, представник федерації Олександр Величко. Відкрив змагання президент Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату Володимир Киба.

Боротьба тривала напружена, на світло софітів навіть уваги не звертали.) Команди змагалися за коловою системою, у чоловіків в двох підгрупах за вихід до фінальної частини змагань.