Успішний захист магістерських робіт з економіки

19:53, 23-01-2023

20 січня 2023 року на кафедрі економіки Державного університету телекомунікацій відбувся захист магістерських робіт.  Роботи були присвячені сучасним бізнес-трендам: управлінню електронною торгівлею, розвитку підприємств в умовах цифрової економіки, формуванню конкурентоспроможного трудового потенціалу. Найкращими були визнані роботи:

1. Ващук Юліани «Підвищення ефективності управління підприємством в умовах цифровізації»;

2. Дудара Олексія Дохід підприємства: джерела формування, напрями використання та оптимізація»;

3. Шестакова Юрія «Електрона торгівля: сутність і роль розвитку інформаційного суспільства».

Особливістю магістерської програми з економіки в Державному університеті телекомунікацій є вивчення впливу цифрових технологій на економічні процесі в Україні і світі. Отже, кожна робота, окрім виваженої економічної діагностики містила пропозиції з цифровізації бізнесу. Адже саме на цьому сьогодні розбудовуються успішні бізнес-моделі.

Для нас дуже важливо, щоб розроблені пропозиції мали подальше втілення у діяльності підприємств. Тому за результатами захисту дипломних робіт кращі студенти були рекомендовані до подальшого вступу до аспірантури Державного університету телекомунікацій.

Життя продовжується. І приємно відзначити, що цього року успішний захист продемонстрували усі наші магістри без винятку!

Бажаємо нашим випускникам успіху у подальшому втіленні своїх знань, натхнення і здійснення усіх мрій!

До нових зустрічей!